Корисні поради дачникам та городникам

Як правильно вибрати кутовий диван?

При роздумах, що можна поставити в кут кімнати, на думку спадає не так вже й багато предметів, адже кут — не найзручніше місце. Книжкова етажерка, горщик з квітами, можливо декоративна ваза, що ще … Вудки? Вередлива дитина? Але дуже швидко в голові виникає найзручніший варіант – диван. Він куди практичніший за вазу, а якщо підібрати зі смаком, то й красивий не менше. Якщо ви зупинилися саме на цьому варіанті, то в цій статті розповімо, як вибрати кутовий диван.

Переваги кутового дивана та місце для нього

Як правило кутові дивани мають чималі розміри, що змушують думати, що ставити їх доречно лише у просторі кімнати. Зазвичай довжина кутового дивана коливається від 230 до 280 сантиметрів, а ширина в межах 150-180. Відразу ж виникає питання, як запхати такий гігант у маленьку квартиру.

Перед тим, як відправитися в меблевий салон або замовити угловий диван в інтернет-магазині kharkivmebel.com, варто подумати над цим питанням. Найкраще заздалегідь виміряти кут, переконавшись, що він зможе в нього поміститися. Крім того, не забудьте виміряти і дверні отвори, щоб переконатися, що диван у них пройде.

Як правильно вибрати кутовий диван?

Якщо місця достатньо, саме час зважити інші за і проти. У чому перевага кутового дивана перед звичайним диваном + крісло? Насамперед у практичній геометрії. Встановлення його в кут дозволить звільнити простір у квартирі, який легше використовувати з толком, адже інші меблі далеко не завжди виходить поставити в кут.

Кутовий диван буде доречний у будь-якій кімнаті, наприклад, у кухні: так ви заощадите вільний простір і до того ж придбаєте додаткове спальне місце про всяк випадок. Якщо приміщення досить широке, то можна взагалі встановити в нього два кутові дивани один навпроти одного. Це виглядатиме красиво і гармонійно, а також надзвичайно зручно з дизайнерської точки зору.

Вибираємо кутовий диван: варіанти

Але як же вибрати, адже різних моделей так багато? Є п-подібні, є у вигляді кутів чи складніших фігур. Існують складові моделі, елементи яких можна використовувати окремо. Є універсальний кутовий диван, хвостову частину якого можна змонтувати як праворуч, так і ліворуч, і таким чином поставити в будь-який кут.

Як правильно вибрати кутовий диван?

Для невеликих квартир особливо гарним буде мобільний м’який куточок. Мобільність забезпечується за рахунок коліс, на яких його можна катати по кімнаті, причому як цілком, так і частинами. Так, на день його можна розібрати по різних кімнатах, а на ніч зібрати разом – і вийде гарне ліжко.

Як правильно вибрати кутовий диван?У більшості своїй кутові дивани мають різноманітні механізми трансформації, що дозволяють їх розкладати, викочувати і так далі. Є у продажу кутові гіпертрансформери, в яких можна скласти взагалі все.

Ще одна важлива перевага кутових диванів – вони обладнані місткою скринькою, в якій можна зберігати білизну. Також у м’яких куточках можна зробити вбудований бар чи відкидний столик – вибір опцій дуже широкий.

Декілька корисних порад як вибрати кутовий диван:

  1. Одразу ж визначтеся з тим, у який кут берете диван. Не всі можна поставити в будь-який кут або переставити згодом.
  2. Якщо передбачається постійно спати на дивані, то потрібно відразу ж перевірити, наскільки гарний і міцний розкладний механізм.
  3. Дізнайтеся, з якого матеріалу зроблений каркас, краще, щоб він був із масиву, а не з ДСП; що стосується опори, то краще зроблена з цільнолистової сталі.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована