Корисні поради дачникам та городникам

Алюмінієве скління житлових та адміністративних будівель

Вікна з алюмінієвого профілю можна виготовити дуже великих розмірів, що неможливо для дерев’яних або пластикових вікон. Алюмінієвий профіль дозволяє втілювати в реальність самі незвичайні архітектурні рішення.

Вікна з алюмінію ідеально підходять для висотних будівель з гігантськими площами скління. Вони відповідають вимогам екологічної безпеки, дуже надійні і мають дуже тривалий термін служби. Крім того, конструкції зі сплаву алюмінію, кремнію і магнію не зазнають корозії. Алюмінієвий профіль володіє відмінними характеристиками міцності, легко монтується і обслуговується і ремонтується.

Хімічні властивості алюмінію, як і будь-якого іншого металу, передбачають його високу теплопровідність. Тому, щоб не розсіювати тепло в навколишній простір, застосовують термовставку, яка перешкоджає проникненню холоду через містки у внутрішнє приміщення. Такі “теплі” вікна логічно встановлювати на житлові приватні будинки або багатоповерхівки.

Алюмінієве скління

Можливо виробництво і інших вікон і дверей, без застосування термовставки. Такі вікна встановлюють в неопалюваних приміщеннях, для скління адміністративних будівель і складів. Вікна з алюмінію випускають декількох видів, класифікують їх за кількістю встановлюваних склопакетів або по виду скла.

За кількістю склопакетів конструкції ділять на однокамерні, двокамерні і трикамерні. За типом скла бувають: триплексні, тоновані і рефлекторні. Високоякісні конструкції включають в себе надійну європейську фурнітуру, тому що на неї лягає важлива функція трансформації положень вікна, коли відбувається жорстка експлуатація і прогресивний знос.

Вікна з алюмінієвого профілю ідеальні для спеціалізованих приміщень, де потрібен захист від зовнішніх шумових подразників або комфортна температура всередині приміщень.

В даний час у споживачів сформувалися високі вимоги не тільки до якості придбаної продукції, а й до її зовнішнього вигляду. Щоб не порушити гармонію інтер’єру і ідеально вписати вікно в простір приміщення, іноді доводиться робити вибір на користь нестандартних за забарвленням вікон.

Сучасні виробники, передбачаючи попит на пофарбовані вікна, випускають кольорові моделі в межах відтінку шкали RAL. Щоб забарвити вікно з зовнішньої і внутрішньої сторони в різні кольори, доводиться використовувати спеціальні роздільники, що не допускають злиття відтінків і роблять кордон чітким.

Що стосується вартості ремонту вікон і дверей, то це тема для окремої розмови. Більше загальної інформації за цим посиланням.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована