Корисні поради дачникам та городникам

Чи підходить блістерна упаковка для перевезення ягод

Блістерне упакування для харчових продуктів виготовляється з поліетилентерефталату та полістиролу, має маркування 1 PETE або 6 PS відповідно. Обидва матеріали інертні до харчових кислот, барвників та жирів, а отже можуть використовуватися для транспортування, зберігання та реалізації ягід. Для тих, хто ще не знає, де купити якісну та безпечне пластикове блістерне одноразове упакування, рекомендуємо заглянути до каталогу інтернет-магазину «Плюс-Пак Україна»: https://plus-pack.com.ua/ua/g98945796-blisternaya-upakovka.

Переваги блістерної упаковки для харчових продуктів

Матеріали, які використовуються для виробництва блістерної упаковки для харчових продуктів, як і процес виготовлення, економічно вигідні. Витрати на тару не значно підвищують собівартість продукції. При цьому пластикове блістерне одноразове пакування може використовуватися безпосередньо на місці збирання ягід, для їх транспортування та зберігання. Це дозволяє зберегти товарний вигляд та якість ягід.

Блістерна упаковка для харчових продуктів може мати різний об’єм, це дозволяє відразу розфасовувати ягоди з точною масою. Завдяки прозорості вміст добре ідентифікується, з’являється можливість контролю якості. При необхідності у верхній частині блістерна упаковка для харчових продуктів може маркуватися за допомогою спеціальних стікерів що клеяться.

У своїй більшості бокси для ягід складаються з двох частин: кришки та дна, які закриваються завдяки «замкам». Завдяки плоскому квадратному або прямокутному дну контейнери компактно і стійко розташовуються один на одному, при цьому ягоди не торкаються кришки тари та не стискаються.

Блістер відмінно виглядає як тара для вітринної викладки, дозволяє оцінити товар та його характеристики.

Види пластикової блістерної одноразової упаковки

В основі класифікації пластикової блістерної одноразової упаковки лежить колір пластику, форма контейнера, об’єм і особливості конструкції.

Найчастіше для ягід використовують прозорий або коричневий (чорний) блістер, рідше зустрічаються комбіновані бокси з прозорою кришкою і кольоровим дном. Найбільш зручною вважається прямокутна або квадратна форма, що має широке плоске дно.

Отже, можемо зробити висновок, що для ягід рекомендується використовувати пластикову одноразову блістерну упаковку з вентиляційними отворами на дні.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована