Корисні поради дачникам та городникам

Дерев’яна альтанка на замовлення від компанії Woodom

Купити дерев’яну альтанку сьогодні не складе великих труднощів. Це можна зробити, зайшовши в будь-який будівельний інтернет – магазин. При цьому, важливо визначитися, якого саме типу конструкцію бажаєте придбати.

Альтанки з дерева буваю таких видів:

 • закриті;
 • відкриті;
 • напівзакриті.

Закриті конструкції схожі на невеликі будиночки. Вони призначені для проведення часу в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах.

Дерев'яна альтанка на замовлення від компанії WoodomДо відкритих споруд відносять каркаси з накриттям без стін. Їх використовують в теплу пору року. Така дерев’яна альтанка може бути красиво обрамлена кучерявими рослинами.

Напівзакриті конструкції, в основному, роблять заскленими для створення затишку і захисту від вітру і протягу.

Конструкція столярної альтанки складається з таких елементів:

 1. Основа і підлоги. Це нижній ярус, який, в основному, виготовляють з найміцнішою деревини або бруса. Половицю застеляють дошками.
 2. Несучі опори. Вони розташовані по периметру конструкції, а, при необхідності, в центрі.
 3. Боковини. Зазвичай їх роблять у вигляді щитів, балясин або оббивають вагонкою.
 4. Вікна та двері. За бажанням клієнта, їх можуть залишати відкритими або встановлювати склопакети для закритих альтанок.
 5. Дах і стелю.

Плюси і мінуси дерев’яних альтанок

Дерев’яна альтанка – мрія багатьох домовласників. Адже така конструкція має багато переваг:

 1. Дерево вважається одним з найбільш екологічних природних матеріалів, тому і всі вироби з нього чисті і натуральні.
 2. Конструкції з дерева, будь то садові будиночки, альтанки або альтанки, відмінно вписуються в ландшафтний дизайн практично будь-якого двору або саду і є прекрасним доповненням до заміського будинку.
 3. Конструкції з деревини міцні, зносостійкі, мають великий термін експлуатації.
 4. Вироби для саду у вигляді будиночків або альтанок з дерева характеризуються заспокійливими і заспокійливими властивостями. Перебувати в них затишно і приємно.
 5. Мають низьку теплопровідність. Завдяки такій властивості, перебувати в спорудженні завжди комфортно. Влітку – не жарко, а взимку вона зберігає тепло.

Перш ніж купити дерев’яну альтанку, потрібно врахувати і мінуси таких конструкцій, а саме – пожежонебезпека. До того ж, для довговічності і зносостійкості, матеріал обробляють спеціальними захисними засобами, просочують різними розчинами. Але, в будь-якому випадку, переваг набагато більше, тому, якщо ви наважилися купити дерев’яну альтанку – відкиньте всі сумніви і дерзайте!

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована