Корисні поради дачникам та городникам

Причепи – перевантажувачі зерна та їх переваги

Причепи перевантажувальні (бункери перевантажувачі) призначені для вивантаження від комбайнів зерна, у тому числі кукурудзи, розвантаження та транспортування зерна на вантажні автомобілі. Ідеально підходять для випадків, коли важкий транспорт не може заїхати на поле, а комбайни мають проїжджати значні відстані, щоб вивантажити свої бункери.

Висока ефективність

Причепи-перевантажувачі зерна, які можливо вибрати та замовити тут https://agrolines.com.ua/uk/transportuvannia-perevantazhennia,  використовуються для транспортування зерна з подальшим його перевантаженням в інші транспортні засоби або вивантаженням у місці зберігання, сушіння, переробки та для завантаження розкидачів, сівалок. Вивантаження зерна зазвичай у причепів-перевантажувачів здійснюється за допомогою двох шнеків: подаючого та вивантажного. Шнек, що подає, розташований на дні причепа-перевантажувача, він транспортує зерно до вивантажувального шнека, розташованого в передній частині причепа, який у свою чергу здійснює вивантаження.

Причепи-перевантажувачі (бункери-перевантажувачі) – це ключові машини для ефективного збирання та посіву всіх зернових культур. З їх допомогою Ви можете підвищити продуктивність комбайна на 25 – 35%.

Оптимальний економічний результат досягається лише при проведенні оцінки всього технологічного процесу. Особливо при збиранні самого  врожаю, але також і при навантаженні та транспорті насіння та добрив причепи-перевантажувачі є вигідною та найкращою ланкою у вашому транспортному ланцюзі. Вони поєднують високу продуктивність і максимально дбайливе ставлення до ґрунту. Оптимально використання причепів-перевантажувачів починається приблизно з площі від 170 – 250 га на рік.

Причепи – перевантажувачі зерна та їх переваги

Крім різного виду зерна можна вантажити та транспортувати і сипучі добрива, кукурудзу на зерно, ріпак, насіння та т.п. Так досягається високе навантаження причепа – перевантажувача.

Додаткове обладнання причепів-перевантажувачів:

 • гнучкий рукав для завантаження сівалок та розподільників добрив,
 • фари на місці передачі матеріалу,
 • камера для перегляду рівня заповнення бункера-перевантажувача,
 • система ваг,
 • принтери для системи ваг,
 • надставки бункера-накопичувача,
 • гідравлічно амортизовані дишла,
 • гідравлічно керовані опорні стійки бункерів-причепів.

Переваги при застосуванні

Основними перевагами причепів-перевантажувачів є:

 1. Підвищення ефективності при збиранні зернових та ріпаку за рахунок перевантаження на ходу.
 2. Підвищення продуктивності під час посівних робіт за рахунок швидкого заповнення рядових сівалок через зерновий жолоб чи шнек бункера-накопичувача.
 3. Досягнення високої продуктивності за рахунок об’ємних перевантажувальних шнеків на причепі-перевантажувачі.
 4. Перевантажувальні шнеки розділені, гідравлічно складні, а також з центральною підшипниковою опорою.
 5. Причепи-перевантажувачі з одно-, дво- та тривісним виконанням.
 6. Достатня ємність причепів-перевантажувачів для зернових бункерів сучасних високопродуктивних комбайнів.
 7. Швидке та надійне завантаження вантажних транспортних засобів за рахунок висоти перевантаження.
 8. На вибір різні варіанти виконання шин.
 9. За бажанням дозуючий комп’ютерний пристрій бункера-перевантажувача з дисплеєм у кабіні трактора.

Також вагомим плюсом можна вважати мінімальне ущільнення ґрунту такими причепами завдяки його оснащенню шинами великого розміру з низьким поперечним перерізом та за рахунок відсутності необхідності заїзду вантажівок на поле.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована