Корисні поради дачникам та городникам

Технічні характеристики терасних дощок ДПК з композиту та їх переваги

Композитні дошки створюють нові можливості при будівництві красивої тераси, яка буде дуже проста в обслуговуванні. Композитна дошка виготовлена з волокон, пластмас і матеріалів, що поєднують в собі кращі властивості кожного з цих компонентів.

В результаті виходить міцна, стійка до атмосферних впливів палубна дошка, яка не є біорозкладаною. Порожнистий профіль легкий і міцний. На сайті https://terrasa-fasad.com.ua/ можна візуально ознайомитися з матеріалом.

Технічні характеристики

Продукт, стійкий до атмосферних впливів, дуже міцний, ідеально підходить для будівництва конструкції під терасу з композиту WPC. У чотирьох кольорах: антрацит, сірий, темно-коричневий і світло-коричневий.

  1. Колекція композитних дощок була створена для клієнтів, які хочуть отримати якісний продукт за доступною ціною.
  2. Терасні дошки виробляються з використанням унікальної технології коекструзії, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики.
  3. Багатошарова конструкція дощок гарантує їх стабільність кольору і розмірів. Дошки характеризуються високою стійкістю до стирання, механічних зусиль і змінним атмосферних впливів, що підтверджується 25-річною гарантією виробника.
дошка терасна з деревно-полімерного композиту
Дошка терасна з деревно-полімерного композиту

Профілі з цієї колекції також відповідають високим вимогам до вогнестійкості і протиковзким характеристикам, тому їх можна використовувати в громадських місцях. Компанія постійно працює над вдосконаленням свого продукту. Таким чином регулярне оновлення колекцій дозволяє вам вибирати кращі варіанти дощок ДПК на ринку.

Пропозиції виробника

Колекція дощок ДПК це найкраща пропозиція для клієнтів, які шукають композитні настили за привабливою ціною. Дошки характеризуються структурою, схожою на натуральну деревину, двосторонньої рифленою і чотиристоронньої обробкою (шліфуванням). Дошки доступні в чотирьох кольорах у відтінках класичного коричневого і сучасного сірого.

Крім естетичних якостей, продукт відрізняється високою міцністю і стійкістю до несприятливих погодних умов і ультрафіолетового випромінювання. Дошки не вимагають додаткового обслуговування, що виключає додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією тераси. У колекції є додаткові аксесуари для монтажу у відповідній колірній гамі.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована