Корисні поради дачникам та городникам

Інтернет-магазин 247: широкий асортимент і висока якість будматеріалів

Будівельні матеріали настільки затребуваний товар, що їх продажем займаються численні компанії, оптові і роздрібні, а також інтернет-магазини. Але придбання якісної продукції стає останнім часом великою проблемою.

Багато товарів для будівельних і ремонтних робіт не відповідають технічним стандартам і санітарно-гігієнічним нормативам, а значить, можуть завдати шкоди здоров’ю і не забезпечити безпеку будівель, побудованих з них. І навіть висока ціна не стає гарантією якості товару.

Серед компаній, що пропонують будматеріали, інтернет-магазин https://247.com.ua/ вигідно відрізняється не тільки адекватними цінами на весь асортимент, але і реалізацією високоякісної продукції великих заводів-виробників безпосередньо, минаючи будь-яких посередників.

Компанія має в своєму розпорядженні спеціально обладнані складські приміщення, що дозволяє підтримувати в них в будь-який час року необхідний мікроклімат і дотримуватися правил зберігання будматеріалів. Це вигідно відрізняє її від торгових баз і ринків, де в результаті порушення умов зберігання у багатьох будівельних матеріалів істотно погіршуються якісні характеристики.

Вибирати і купувати будматеріали та інші товари з асортименту інтернет-магазину «247» можна щодня, все 24 год на добу. Консультативна допомога надається і за вказаними номерами телефонів, і в режимі он-лайн. Всі пропоновані товари супроводжуються докладними описами, а до багатьох прикріплені відео-записи з рекомендаціями щодо їх вибору і застосування.

Інтернет-магазин 247

Перевагою компанії є і доставка придбаних товарів в будь-який населений пункт України всього за кілька днів, а це дає можливість вести будівельні роботи безперервно, своєчасно отримуючи товар.

Інтернет-магазин націлений на довгострокову співпрацю з клієнтами і дорожить своєю репутацією. Безперервно вдосконалюється система надання знижок, а постійним замовникам пропонуються привабливі умови закупівель.

Асортимент пропонованих товарів

Асортиментний перелік інтернет-магазину “247” включає не тільки продукцію будівельного призначення, а й доповнений допоміжними елементами для монтажу. Кожна група представлена досить широко.

Якщо це утеплювачі, то пропонуються не тільки базальтова і мінвата, пінопласт і пінополістирол, а й сучасні утеплювачі для підлоги, покрівлі, стін, фасаду і труб. У категорії звукоізоляційних матеріалів в повному обсязі представлена продукція для шумоізоляції житла, дверей.

У каталозі компанії можна знайти гідроізоляційні матеріали, агроволокно, підкладку під теплу підлогу і ламінат, поліетиленову плівку і скотчі, ущільнювачі, пакувальні матеріали і безліч інших потрібних виробів.

Не розчарують і категорії товарів для покрівельних робіт і водостічних систем. Вони представлені також в досить широкому асортименті. За допомогою яких можливо влаштувати якісну та сучасну покрівлю.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована