Корисні поради дачникам та городникам

Техніка Kuhn і її переваги

Джозеф Кун в 1828 році заснував компанію Kuhn, яка на сьогоднішній день є всесвітньо відомим концерном. Звичайна сільська кузня, яка раніше займалася тільки виробництвом приладів для зважування, сьогодні з успіхом виробляє техніку для глибокої і поверхневої обробки землі.

Сьогодні компанія задовольняє попит навіть самих примхливих споживачів і випускає найрізноманітнішу сільськогосподарську техніку: посівні, ґрунтообробні машини, плуги, сівалки, а також багато інших агрегатів та комплектуючі до них, які можливо придбати на сайті офіційного дилера запчастин в Україні TEX-K за посиланням https://tex-k.com.ua/parts/.

 

Кормозаготівельна техніка Kuhn славиться безліччю моделів косарок, що дозволяє заготовляти корми вищої якості. А розкидачі мінеральних добрив від цієї компанії славляться високою точністю і легкістю налаштувань. Багато аграріїв стверджують, що з технікою Kuhn можна забути про поломки в розпал сільськогосподарських робіт, досить лише проводити її технічне обслуговування по сезону і тоді будь-яка машина цієї компанії буде забезпечувати високу продуктивність. Останні розробки цієї компанії дозволяють зробити новий крок у сфері тваринництва та рослинництва.

Техніка KuhnПродумана до дрібниць, перевірена часом, надійна і функціональна техніка дозволяє оптимізувати і максимально спростити процес обробки грунту. Безліч моделей посівних машин, плуги з корпусами (від двох і більше), зернові і просапні сівалки, а також цілі комплекси з різних агрегатів дозволяють виконувати будь-які сільськогосподарські роботи. Легкі настройки дозволяють відрегулювати обладнання таким чином, що воно буде практично працювати на автоматі. В результаті, ні працівник, ні керівник підприємства можуть не замислюватися над тим, на якій глибині відбувається обробка грунту і наскільки точним є внесення добрив.

Техніка Kuhn – це справжня знахідка для сучасних аграріїв, вона по праву вважається світовим лідером і завжди дає високі гарантії на якість і надійність своєї продукції. Сьогодні в арсеналі цієї компанії велика кількість найменувань продукції, яка представлена різними моделями і в різних варіаціях. Це-культиватори, плуги, дискатори і лущильники, граблі, різні комбінації косарок, фрези, ворушилки, подрібнювачі, кормозмішувачі-роздавальники, обприскувачі, розкидачі добрив, різні види сівалок, мульчувачі.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована