Корисні поради дачникам та городникам

Як правильно годувати свиней: рекомендації по використанню БМВД від AVA MARKET

БМВД для свиней – це кормові добавки, що включають протеїн, вітаміни і мінерали, завдяки яким тварини швидше набирають вагу. Кожен фермер зацікавлений у тому, щоб свині добре відгодовувалися, а їхнє м’ясо було смачним.

Що являють собою і як працюють?

БМВД – це добавки до основного раціону свиней, що сприяють швидкому нарощуванню м’язової маси. Від швидкості приросту ваги залежить не тільки кількість м’яса, що отримується після забою, але і його якість. Чим швидше збільшується обсяг м’язів у тварини, тим краще: волокна містять багато вологи і не встигають «постаріти». Жирові волокна рівномірно розподіляються всередині м’язових тканин, а не наростають зверху. Таке м’ясо має попит на ринку. А замовити БМВД для свиней завжди можливо у компанії AVA GROUP avamarket.com.ua, де представлений широкий асортимент такої продукції.

Існує кілька різновидів стимуляторів зростання:

  • добавки, що прискорюють процес травлення тварин;
  • речовини, що сприяють кращому всмоктуванню вітамінів та мінералів у кров;
  • продукти, що стимулюють синтез протеїну в організмі тварин, а отже, сприяють стрімкому нарощуванню м’язової тканини.

Розглянемо плюси БМВД для свиней від AVA MARKET, а саме лінійки AVA ZDOROVA, AVA UNI, AVA PRO.

Переваги корму AVA ZDOROVA

В цій лінійці можливо виділити такі основні переваги корму:

  1. Усі продукти даної лінійки розраховувалися фахівцями для сучасної м’ясної генетики.
  2. Для забезпечення швидкої адаптації ферментної системи під час зміни корму, у протеїнових концентратах використовують подібні білкові компоненти.
  3. В протеїнових концентратах використовують соєву тостовану макуху власного виробництва.
  4. Максимальне підвищення продуктивності тварин та їх стійкість до хвороб досягається високим вмістом вітамінів та мікроелементів.
  5. Завдяки тому, що продукт не містить стимуляторів росту та антибіотиків, в результаті ви отримуєте м’ясо свині з чудовим смаком.

Також ця лінійка досить легка в змішуванні: до зернової суміші протеїнові продукти додаються у кількості 25%, 15%, 10%. Це, в свою чергу, дозволить використання типового змішувача для якісного вимішування.

AVA ZDOROVA

Лінійка БМВД AVA UNI

В розведенні свиней лійка AVA UNI має великий вибір продуктів, в тому числі, комбікорм для відгодівлі тварин на початковому періоді та БМВД для старту, гроверу та фінішу. Також має універсальні добавки, які використовують протягом всього періоду відгодівлі. Тому вирощувати свиней, застосовуючи лінійку AVA UNI, можна за допомогою двох різних програм відгодівлі.

Перша – це AVA UNI Інтенсив. Вона дозволяє досягти максимальної ефективності корму завдяки використання окремих продуктів на кожному етапі вирощування. Спочатку використовується комбікорм, а потім  переходять до БМВД, залежно від періоду. При такому способі свині досягають живої маси 110 кг за 180 днів.

Друга– AVA UNI Комплекс. Цією програмою  передбачено використання комбікорму на початку та комплексного БМВД від старту до фінішу. Необхідно лише змінювати відсоток його додавання в комбікорм залежно. При такому підході можливо досягти живої маси свині 110 кг за 175 днів.

AVA UNI

Професійна лінійка добавок та БМВД – AVA PRO

Для досягнення високої ефективності розробилено прогресивну рецептуру для БМВД та преміксів AVA PRO. В ній використовуються компоненти преміум класу та мультиензимної композиції професійного рівня.

Фермери, які активно використовують БМВД для свиней від AVA MARKET https://avamarket.com.ua, відзначають, що покращується смак м’яса, воно стає соковитішим і ніжнішим, як у поросят, при цьому жировий прошарок майже не накопичується.

Свиноводи зазвичай прагнуть до того, щоб жирність м’яса була середньому рівні. Якщо звести цей показник до мінімуму, м’ясо стане жорстким і сухим, така продукція не користується попитом у покупців, як і занадто жирна свинина.

Практика показує, що добавки до кормів для збільшення ваги тварин допомагають підтримувати здоров’я вихованців на належному рівні, покращити смакові якості м’яса та отримувати більше прибутків.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована