Error: No CURL Found - Social Networks AutoPoster needs the CURL PHP extension. Please install it or contact your hosting company to install it.

Яку натяжну стелю вибрати для коридору - Супер Дачник
Корисні поради дачникам та городникам

Яку натяжну стелю вибрати для коридору

Сьогодні можна сміливо сказати, що натяжні стелі є оптимальним рішенням для будь-якого інтер’єру. І їх роблять не тільки в спальні та вітальні, вони також чудово виглядають і в коридорі. При цьому простір виглядає вкрай стильно та естетично. Адже коридор – це перше, що впадає у вічі при вході у квартиру.

Тому дуже важливо, щоб це приміщення виглядало презентабельно. Тому що саме коридор становить загальну думку про всю квартиру та її господаря. У цьому випадку великі переваги натяжних стель можна назвати те, що ви маєте можливість підібрати саме той колір, візерунок і фактуру, яка максимально гармоніюватиме із загальним стилем оформлення коридору, хоч і в квартире-студіі.

Однак варто відзначити, що часто планування коридору має невелику площу. Тому власники таких квартир намагаються будь-якими способами візуально розширити цей простір. Тут натяжна стеля буде як ніколи доречною, адже за його допомогою можна візуально збільшити площу коридору, а також зробити на стелі такий витвір мистецтва, дивлячись на який ніхто не згадає про маленький простір.

Щоб натяжні стелі дійсно мали привабливий показний вигляд та виправдали всі очікування замовника стосовно якості, замовляти їх краще у перевірених компаніях. Серед безлічі таких компаній, можна виділити “EL Decor” і якщо протрібно замовити натяжні стелі в Ворзелі, переходьте за посиланням eldecor.pro/vorzel/.

З матовою поверхнею

Цей варіант відмінно підходить для вузьких коридорів, тому що матова поверхня дозволяє трохи приховати витягнутість стін. А через те, що в коридорах немає жодних вікон, краще віддавати перевагу матовим стелям пастельних квітів. При цьому рекомендується встановити настінні бра та точкові світильники, що дають бічне світло.

C глянсовою поверхнею

Якщо ваш коридор має низьку стелю і невелику площу, то краще зупинитися на глянсовому полотні, яке чудово відображає світло і розтягує простір. При цьому межі коридору візуально розширюватимуться. Ще більшого ефекту допоможуть досягти дзеркала на стінах та точкові світильники на стелі.

Яку натяжну стелю вибрати для коридору

З сатиновою поверхнею

Це найбільш вдалий вибір для коридору з невеликою кількістю меблів. Якщо говорити про переваги сатинових стель, варто сказати, що вони поєднують у собі всі характеристики матових і глянсових полотен. Вони відбивають світло, і навіть не відбивають запал від поверхні меблів.

Тканинний

А ось якщо ви є щасливим власником просторого коридору, то тоді стеля стане хорошим рішенням для вас. Вони дуже добре пропускають повітря і рівномірно розсіюють усієї по всій своїй поверхні.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована