Корисні поради дачникам та городникам

Антигравійна плівка для автомобіля та її переваги

Лакофарбове покриття автомобіля псується з-за того, що дрібні піщинки і гравій при русі постійно “бомбардують” зовнішню поверхню. Згодом утворюються відколи, і деякі частини кузова починають іржавіти. Також можуть виникнути випадкові подряпини при терті гілок, колючок, різних металевих і бетонних елементів. А ще можуть тріснути навіть при незначному ударі скляні, пластикові деталі авто.

І все ж вдається надовго продовжити термін служби машини, зберігши її первозданний привабливий вигляд, якщо використовувати такий захист. Компанія DSTrade пропонує купити антигравийную плівку bodyfence на автомобіль відомих фірм і використовувати її як своєрідне антивандальне покриття для авто.

Яким чином відбувається захист авто?

Основу такого полотна становить термопластичний полімер. Склад характеризується високою еластичністю, так що полотно придатне для покриття поверхні з будь якою кривизною.

Протидія точковим ударам

Енергія точкових ударів піщинок і навіть більшого гравію розподіляється на значну площу, поглинається плівковим полотном. Значить, після нанесення удару в конкретне місце відколи не проявляються.

Інші переваги плівки

  • Ультрафіолетові промені цей полімер не поглинає і не відображає, а стовідсотково пропускає. В результаті поступового вигорання колірний тон автомобіля змінюється без різких перепадів.
  • Присутність захисного шару абсолютно непримітно. Тонкий полімер володіє високим ступенем прозорості;
    має глянцевий блиск точно такий же, як і саме лакофарбове покриття.
  • Антигравійна плівка-покриття водонепроникне, пилу воно також не пропускає. Значить, корозія виключена.
  • Якщо нанести захисне покриття на фари, поширення світла нітрохи не зміниться.

Термін служби покриття

Полімер, який застосовуэться виробниками антигравійної плівки, зазвичай наноситься один раз. Таке полотно не жовтіє, не розтріскується, не розшаровується. Спеціальний догляд плівці не потрібний.

Перед установкою антигравійного покриття слід добре підготувати поверхню, може знадобитися відновлювальна поліровка. І непокриті, і захищені зони кузова допускається обробляти одним і тим же неабразивним поліролем.

Чи можна видалити плівку?

Якщо виникає необхідність, автовласник видаляє полімерний захисний шар, при цьому на поверхні не залишається навіть найменших слідів клею. Так що можна сміливо покривати плівкою всі елементи кузова. Тим самим вдається зберігати привабливий вигляд автомобіля і зайвий раз не витрачатися на заміну розбитих деталей, видалення іржі, фарбування.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована