Корисні поради дачникам та городникам

Дводверна шафа-купе: її особливості та переваги

Основна відмінна риса дводверних шаф-купе від своїх побратимів – їх компактність. В іншому вони володіють тими ж перевагами: зручні, місткі і практичні. При цьому всі моделі дуже привабливо виглядають.

Дводверна шафа-купе: її конструктивні особливості

Серед всіляких модифікацій шаф-купе дводверні моделі на перших рядках рейтингів продажів. Їх компактні розміри і доступна ціна влаштовують більшість власників малогабаритного житла. Займають вони зовсім небагато місця (ширина всього 1000-1300 см), але завдяки раціональній внутрішньому плануванню вміщають нескінченну кількість домашніх речей, звільняючи кімнати від зайвих меблів і завалів одягу.

Різноманітні варіанти конструкцій цих шаф купе Чернівці дозволяють без проблем здійснити підбір найбільш підходящої моделі, що відповідає конкретним вимогам, що наочно демонструє компанія «MEBLI CITY» в своїх каталогах.

Дуже зручні вбудовані моделі, які компактно розміщуються в нішах або між стінами маленької кімнати. Цей варіант істотно скорочує витрати на придбання шафи, так як стіни і стеля служать корпусом. У окремо розташованих моделей свої плюси – їх можна пересувати на інше місце або використовувати як перегородку, якщо поставити посеред кімнати.

Дводверна шафа-купе кутова
Дводверна шафа-купе кутова

Заслуговують на увагу кутові конструкції. Мало того, що така шафа-купе займе кут, так ще й місткість його зростає в рази. Причому за рахунок більшого внутрішнього об’єму там можна розкласти не тільки одяг і взуття, а й великогабаритні предмети, наприклад, валізи, побутову техніку або спортивний інвентар. Зовні ж така дводверна шафа-купе буде виглядати компактніше пристінної моделі за рахунок того, що стіни залишаються вільними.

Дводверну модель можна розмістити де завгодно: в спальні або вітальні, в дитячій або гостьовий, і навіть у вузькому передпокої. Додатково вона може бути оснащена антресолями, кутовими секціями з полицями для книг, для головних уборів і взуття, козирком з підсвічуванням. Антресоль дозволяє зменшити висоту розсувних дверей, а значить, знизити навантаження на механізм ковзання.

Оснащення дводверної шафи-купе

Якщо грамотно організувати внутрішнє наповнення дводверної шафи, то вмістити в неї можна практично все. Використовуючи різноманітні комплектуючі елементи, можна легко скласти раціональний комплект з полиць, ящиків, кронштейнів для одягу та інших внутрішніх компонентів як для спальні, так і для дитячої або для передпокою.

Дводверна розсувна система має верхнє розміщення роликів, двері фіксуються з обох сторін, є і мікроліфт. У готових виробах, як правило, стандартне внутрішнє планування, але набагато зручніше користуватися власним варіантом наповнення. Тоді знайдеться місце і для того “дріб’язку”, який зазвичай захаращує приміщення: ременів, сумок, парасольок, біжутерії та галантерейного приладдя.

Розміри та характеристики дводверної шафи-купе
Розміри та характеристики дводверної шафи-купе

Варто відзначити, що сітчасті кошики набагато ергономічніше і гігієнічніше ящиків, так як одяг і білизна, що зберігаються в них,  будуть провітрюватися природним чином, і потрібні речі знайти набагато простіше. Система ковзання може бути двох видів: сталева – більш довговічна, алюмінієва – привабливіше зовні і забезпечує безшумне ковзання.

Матеріал виготовлення та дизайн

Найчастіше на виготовлення дводверних шаф-купе йдуть ДСП або ДВП з обробкою видимих елементів ПВХ-кромкою. Вартість їх набагато нижче, ніж моделей з натурального дерева, вони легше і відрізняються різноманітним дизайном.

Оздоблення шаф

Оздоблення шаф може імітувати дерево і більше вони ніяк не декоруються, підходять для будь-яких інтер’єрів і при проведенні ремонту кімнати заміни потребують. Набагато цікавіше моделі з декором: корпус і двері можуть бути яскравих кольорів або з малюнком, нанесеним на скляну і дзеркальну поверхню фасаду фарбами або піскоструминним способом.

Крім обробки склом і дзеркалами розсувні двері покривають екзотичним ротангом або бамбуком. Найбільш затребувані види декорування: дзеркальні двері, фотодрук і піскоструминна обробка. Дизайн фасаду завжди залежить від стилю інтер’єру кімнати, для якої купується шафа.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована