Корисні поради дачникам та городникам

П’ять міфів про акумуляторну техніку

Хоча деякі дачники і садівники не використовують акумуляторну садову техніку, вони не можуть пояснити причину своїх сумнівів в ефективності цих інструментів. На прикладі інноваційної акумуляторної техніки Greenworks розберемо основні переваги акумуляторної техніки і спростуємо п’ять основних міфів.

Міф №1. Акумуляторна техніка недостатньо потужна

Це не так. Сучасні акумулятори здатні забезпечити високу потужність інструменту. Більш того, більшість акумуляторні моделі перевершують бензинові аналоги за співвідношенням потужність / вага.

У компанії Greenworks є унікальні безщіткові двигуни DigiPro, що відразу надає незаперечні переваги:
·      немає щіток – немає тертя – немає втрати потужності: ККД безщіткових моторів близько 90%, щіткових – до 70%, бензинових – близько 15%;
·      висока швидкість;
·      немає тертя – немає зносу, отже, підвищується надійність і довговічність.

Техніка для саду може бути дуже різною по потужності, при виборі моделі потрібно враховувати завдання і обсяги робіт, які належить виконати.

Міф №2. Це дорого

Одне з найбільш популярних помилок! Компанії зазвичай випускають цілі лінійки акумуляторної техніки різних видів, калібрів і мастей. І для всього інструментарію можна придбати один знімний акумулятор! Наприклад, в серії Greenworks 24 Вольта більше 50 пристроїв, в серії 40 Вольт – більше 35: від тріммера до снігоприбирача і від газонокосарки до ланцюгової пилки. Тобто акумулятор і зарядний пристрій потрібно придбати всього лише один раз, а потім поповнювати колекцію корисної техніки за привабливою ціною (а це мінус 30% за акумулятор і зарядний пристрій, які у вас вже є).

Міф №3. Акумулятор можна зарядити певну кількість разів

Так, вірно – кількість зарядок передбачено виробником акумулятора. Але саме це є гарантією довговічної роботи. Для виготовлення акумуляторів Greenworks використовують найдорожчі осередки, тому батареї забезпечують повноцінну роботу при 1500-2000 повних циклів заряду-розряду. Іншими словами, при експлуатації в побутовому режимі однієї батареї вистачає на 5-7 років.

Міф №4. На холоді акумулятори швидко розряджаються

Сучасні моделі вже не мають цього недоліку. При роботі на морозі акумулятори Greenworks впевнено тримають заряд завдяки поєднанню якісних осередків класу «А» з фірмовим контролером, оптимально керуючим осередками. Акумулятори останнього покоління можна відразу запускати і починати роботу. Немає необхідності прогрівати техніку, змінювати масло, стежити за нахилом, щоб двигун не отримав «масляне голодування». Але зберігати акумулятори рекомендується при плюсовій температурі і найкраще в зарядженому стані.

Міф №5. Чим більше акумулятор, тим надійніше і потужніше інструмент

Між вагою акумулятора і його вольтажем є залежність. І це видно з прикладу від Greenworks: акумулятор 24 Вольта важить 0,48 кг, а акумулятор 82 Вольта – 2,4 кг.

Однак стверджувати, що важкий акумулятор буде ефективніше – не можна. При покупці не варто розглядати вагу акумулятора як ключовий параметр. Завжди звертайте увагу на технічні характеристики інструменту. Наприклад, акумулятори Greenworks з однаковим вольтажем 40В можуть важити по-різному: варіант 2 А/ч важить 0,8 кг, а 4 А/ч – 1,7 кг.

Бренд Greenworks піклується про навколишнє середовище і виробляє акумуляторні інструменти, що працюють без шкідливих викидів. З ними можна не хвилюватися про шкоду вихлопних газів на ваше здоров’я, займатися своїми справами і насолоджуватися свіжим повітрям. Очевидно, що майбутнє саме за акумуляторної технікою.

Без бензину! Без проводів! Переходьте на зелений разом з нами!

Довідка:

Бренд Greenworks вийшов на ринок в 2009 року. Його засновник Йин Чен стояв біля витоків застосування інноваційних акумуляторних технологій в садової техніці. Він першим почав активно інвестувати в створення інструментів майбутнього, створив завод повного циклу в вільній економічній зоні Чанчжоу в Китаї і став виробляти широкий спектр товарів для садівників. Основним ринком збиту стала США, що відрізняються сильною конкуренцією і підвищеними вимогами до якості продукції.

У 2017 року в Швеції створен дослідний центр для розробки інноваційних продуктів. Великою популярністю у споживачів користуються ланцюгові пили, тримери, газонокосарки, повітродувки, кущорізи і снігоприбирачі.

Асортимент Greenworks включає в себе моделі аматорського (24 і 40В), напівпрофесійного (60В) і професійного (82В) сегментів. В рамках кожної лінійки всі продукти можуть працювати від одного універсального акумулятора.

Офіційний дистриб’ютор в Україні: https://gwt.in.ua
Instagram: https://www.instagram.com/greenworks_russia/

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована