Корисні поради дачникам та городникам

Електричні плити: переваги та недоліки

Вибір плити — відповідальний захід, до якого необхідно підходити з усією серйозністю. В недалекому минулому не було такого розмаїття плит, як сьогодні, тому ніхто навіть не дбав про те, щоб біля плити був привабливий зовнішній вигляд, або щоб вона добре вписувалася в інтер’єр. Але сьогодні все змінилося, у покупців є величезний вибір, але все ж найпопулярнішими є електричні і газові плити.

Переваги

Як газові, так і електричні плити мають свої переваги і недоліки. Наприклад, одне з найважливіших переваг електроплит — не потрібно наявності газопроводу. І це дуже зручно, адже сучасні багатоповерхові будинки будуються без нього, у зв’язку з чим електроплита стає очевидним виходом. Крім цього, електричні плити безпечніше газових, так як в них, зрозуміло, не використовується газ. До того ж, при роботі електроплити не відбувається спалювання кисню, тому про головні болі після роботи з плитою можна забути.

Ще до плюсів можна віднести і духовку. На основі великої кількості відгуків був зроблений висновок, що електричні плити Electrolux володіють більш практичними духовками в порівнянні з їх газовими аналогами.

Недоліки

До мінусів відносять, наприклад, необхідність використання спеціального посуду. Приміром, якщо буде встановлено склокерамічна або індукційна плита, то тут без спеціального посуду не обійтися, адже з нею мало того, що буде заощаджуватися більше енергії, так і страви будуть оброблятися рівномірніше.

Ще одним мінусом є вартість електроенергії, яка, як відомо, коштує дорожче газу, внаслідок чого, з установкою газової плити платежі за комунальні послуги зростуть в рази. Іншим неприємним мінусом може виявитися раптове відключення електроенергії, з яким хоч раз стикалися всі.

Види електричних плит

Якщо говорити про види електроплит, то їх ділять за типом управління на механічні та електронні. Механічні моделі управляються за допомогою всіх відомих поворотних вимикачів, які дозволяють включити/вимкнути прилад, відрегулювати температуру і багато, багато іншого. Що ж стосується електронного типу управління, то він обійдеться дорожче, проте він набагато простіше і багатофункціональний.

У підсумку, варто сказати, що електричні плити Electrolux — це плити, за якими стоїть майбутнє, адже вони надають більш широкий функціонал, більш безпечні і при цьому для своєї роботи вимагають тільки працюючу розетку.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована