Корисні поради дачникам та городникам

Масажне крісло для дому: за якими критеріями його потрібно вибирати?

Знайти висококваліфікованого масажиста досить складно, та й щоб потрапити до нього на прийом, доведеться записуватися заздалегідь і витрачати час на дорогу. Допомогти своєму організму можна за допомогою масажного крісла. Звичайно, повністю фахівця воно не замінить, але завжди буде під рукою, і провести процедури можна буде в будь-який зручний час в комфортних умовах. Вони зручніше і набагато більш функціональний портативних масажерів, так як впливають на велику поверхню, і можливості їх набагато ширше.

Показано їх застосування для зняття м’язових спазмів, при проблемах з опорно-руховим апаратом, масажні крісла стимулюють кровообіг і обмінні процеси, усувають наслідки стресових ситуацій у вигляді безсоння і головного болю, знижують зашлакованість організму і активізують виведення токсинів. Спектр дії дуже широкий: досить сказати, що у самих «просунутих» японських моделей налічується 500-700 масажних комбінацій.

Принципи вибору масажного крісла для дому

Необхідно визначити, для яких цілей ви його купуєте. Зазвичай для будинку беруть або найпростішу модель з основним набором функцій, щоб з управлінням могли впоратися всі домочадці, або спеціалізовану, під певне захворювання.

Так як предмет цей великий і масаж може проводитися в лежачому положенні, необхідно достатньо місця для його розміщення. Також потрібно звернути увагу на форму крісла, практичність і зносостійкість оббивки.

Кількість моторів в кріслах різниться: може бути один або кілька. Другий варіант дозволяє розподілити навантаження рівномірно, при поломці одного мотора апарат продовжить працювати. Масажне крісло для дому

Вибираючи виробника, варто віддати перевагу відомим компаніям, що спеціалізуються на виробництві саме цієї техніки – це гарантія довгої і бездоганної служби крісла.

Заздалегідь слід визначитися, які види і техніки масажу вам потрібні, так як в різних моделях їх набори істотно розрізняються. По техніці впливу масаж може бути точковим, шведським, вібро, повітряно-компресійним, у вигляді поплескування, розтягування, розминання або скручування. Терапевтичний ефект теж різний: масаж може розслабляти, заспокоювати або, навпаки, тонізувати.

Важливо, яка програма закладена в масажне крісло, адже масаж – це цілий комплекс дій з різною інтенсивність, силою натискання, швидкістю та іншими параметрами. Одні моделі (автоматичні) оснащені набором готових схем, а на інших можна налаштовувати показники самому і зберігати їх в пам’яті апарату. Таким чином можна максимально підлаштувати крісло під свої потреби.

Звичайний ручний масаж починається з розігріву м’язів, тому крісло краще вибирати з підігрівом, який виконає це завдання.

Управління і додаткові опції

Настройка швидкості та інтенсивності масажних рухів, а також техніки зазвичай проводиться вручну за допомогою вбудованого LCD-монітора. Дуже зручно змінювати параметри, використовуючи пульт: провідний або дистанційного керування, не встаючи з крісла. Також багато моделей можуть регулюватися зі смартфона.

Додаткові опції роблять масаж ще корисніше і комфортніше. Крісла можуть створювати ефект невагомості і 3D, витягати хребет, сканувати тіло, виділяючи проблемні ділянки і налаштовуючи оптимальні схеми впливу. З необов’язкових доповнень можна відзначити наявність гідромасажної ванни, навушників з програвачем, підставки під чашку і т. д. Асортимент масажних крісел так великий, що можна легко підібрати модель під будь-які запити.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована