Error: No CURL Found - Social Networks AutoPoster needs the CURL PHP extension. Please install it or contact your hosting company to install it.

Замовити квіти у Запоріжжі
Корисні поради дачникам та городникам

Мистецтво дарувати квіти, або як обрати правильний букет: поради від флористів Flowers Story

Ми знаємо про квіти майже все. І знаємо, що квіти – це відмінний подарунок, який дарували, дарують і будуть дарувати завжди, адже подарувати посмішки, радість та позитивні емоції завдяки квітковому букету – найкраща ідея!

Дарувати квіти можна жінкам, дівчатам, чоловікам, колегам, коханим та друзям, людям різного соціальногго статусу та різного віку. При цьому, для кожної події та для кожної людини можна обрати саме ті квіти, які найбільш відповідатимуть події, статусу, людині. Адже кожна квітка має своє особливе значення.

Мистецтво дарувати квіти, або як обрати правильний букет: поради від флористів Flowers Story

Особливий подарунок

Обрати квіти на подарунок правильно: що варто врахувати?

Подій, на які ми обираємо квіти в якості подарунку, в нашому житті багато. Це і дні народження, і ювілеї, і хрестини, і весілля, і просто знаки уваги для близьких, друзів, колег, партнерів. Тож, для того, щоб обраний вами букет був доречним, варто знати та враховувати основні рекомендації  при виборі.

  1. Сенс квітів. Ще з давніх давен кожна квітка мала своє особливе значення. Не треба було нічого казати, достатньо просто обрати квіти з необхідним значенням. Наприклад, троянди виражають любов та романтику, лілії – чистоту та ніжність, а гербери – радість та оптимізм. Обираючи квіти, слід звертати увагу на їхні значення та яку емоцію ви хочете виразити.
  2. Смак отримувача. Ідеально, якщо до того, як вибрати букет, ви дізнаєтесь про уподобання тієї людини, яку плануєте привітати: яскраві оригінальні квіткові композиції у коробках для активних та неординарних людей, тендітні  монобукети для ніжних панянок, класичні поєднання квітів для колег або ж партнерів.
  3. Не забувайте також про те, що, якщо ви йдете у гості до молодої пані, важливо подарувати букет і для її мами – це не тільки правила етикету, а ще й додаткова увага.
  4. Якщо ви плануєте дарувати квіти людині, яка знаходиться в лікарні, то зверніть особливу увагу на те, щоб квіти не мали сильного аромату.
  5. Звичайно ж, завжди варто враховувати свій бюджет. В такому випадку флористу буде набагато легше запропонувати букет квітів, що максимально відповідає вашому замовленню та побажанням. До речі, сезонні квіти завжди будуть більш економічним варіантом.

Мистецтво дарувати квіти, або як обрати правильний букет: поради від флористів Flowers Story

Прикраса будь-якого свята

Букети квітів для пані та панянок

Звичайно ж, найчастіше квітиобирають саме для жінок. В асортименті нашої крамниці завжди великий вибір букетів для різних подій та для жінок  різних вікових категорій. Для юних панянок завжди доречними будуть невеликі букети яскравих або пастельних кольорів. А от для коханої – правильніше вибрати букет у кольорах кохання та пристрасті: червоному та відтінках рожевого.

Весілля – той день, коли все повинно бути ідеальним. Подарований букет – також. В цей день обирайте композиції пастельних ніжних кольорів або ж у кольорах події: флорист із задоволенням зробить необхідні акценти у декорі або ж в оформленні композиції.

Мистецтво дарувати квіти, або як обрати правильний букет: поради від флористів Flowers Story

Букети від флористів Flowers Story

Квіти для чоловіків

Вже звичним стало те, що квіти – традиційно подарунок для жінок, проте, подарувати букет квітів чоловіку також можна. Це дійсно може бути оригінальний букет, створений як з одних квітів, так і доповнений смаколиками. Звичайно, створити букет квітів для чоловіка – задача не проста, але він дійсно може стати оригінальним, неочікуваним та неповторним подарунком, який здивує та подарує насправді яскраві емоції та запам’ятається надовго.

Тож даруйте квіти завжди, коли є привід або ж просто бажання подарувати трохи позитивних емоцій та тепла у такі непрості часи. Завітайте до інтернет-крамнички квітів Flowers Story https://flowers-story.com.ua , там на вас чекають букети та квіткові композиції на будь-який смак та бюджет.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована