Корисні поради дачникам та городникам

Рулонний газон: якими перевагами він володіє?

Прикрашаючи свою присадибну ділянку, добрий господар обов’язково подбає про організацію комфортних і затишних зон відпочинку і, в першу чергу, про газон.

Для акуратної галявини зеленіючої трави при бажанні місце знайдеться завжди, і не тільки в саду, але і біля штучного водоймища або альтанки. Газон стає неодмінним елементом ландшафтного дизайну.

Що являє собою рулонний газон?

Самостійно досягти ідеального результату досить складно, та й займає вирощування газону багато часу. Для тих, хто хоче отримати гарну галявину негайно, підійде рулонний газон – смуги натурального дернового покриву з багаторічних газонних трав. Завдяки особливій технології вирощування щільний шар дерну можна нарізати, не пошкоджуючи його.

Рулони трави перевозять на будь-яку заздалегідь підготовлену ділянку, розкочують їх, через деякий час дерен вростає в землю, пускаючи коріння, і починає рости як газонна трава, посіяна звичайним способом.

переваги рулонного газону

Переваги рулонного газону

  • Можливість обзавестися гарним і якісним трав’яним покриттям буквально за один день.
  • Травостій рулонного газону завжди буде густим і рівномірним, без будь-яких лисин, і зелень на всьому газоні буде одного кольору.
  • Такий газон вже адаптований в розпліднику до всіх капризів погоди, він має набагато більшу стійкість, ніж сіяний. Його могутня, добре розвинута коренева система не боїться ні морозів, ні посухи.
  • Великим плюсом стає мінімальна кількість бур’янів, так як пробитися через щільний шар дернини практично неможливо.
  • Такий газон швидко росте і так само швидко відновлює покрив після випадкових пошкоджень.
  • Заходи по догляду зведені до мінімуму, особливо у перший рік, коли газону потрібно тільки полив, а прополки і підживлення поки не потрібні.
  • Ще одна вагома перевага – рулонний газон можна укласти навіть на найгірших і нерівних ділянках.

Висока ціна цього газону компенсується миттєвим результатом і необтяжливим доглядом. Але щоб отримати в результаті ідеальне покриття, укладання необхідно проводити фахівцям, а купувати газон в рулонах краще безпосередньо в господарстві, де його вирощують; тільки тоді буде гарантована висока якість покриття.

І ще один важливий момент – свіжозрізані рулони потрібно укласти за один день, тому заздалегідь необхідно підготувати майданчики під нього і дізнатися прогноз погоди.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована