Error: No CURL Found - Social Networks AutoPoster needs the CURL PHP extension. Please install it or contact your hosting company to install it.

Переваги рулонного газону для озеленення ділянки
Корисні поради дачникам та городникам

Рулонний газон: якими перевагами він володіє?

Прикрашаючи свою присадибну ділянку, добрий господар обов’язково подбає про організацію комфортних і затишних зон відпочинку і, в першу чергу, про газон.

Для акуратної галявини зеленіючої трави при бажанні місце знайдеться завжди, і не тільки в саду, але і біля штучного водоймища або альтанки. Газон стає неодмінним елементом ландшафтного дизайну.

Що являє собою рулонний газон?

Самостійно досягти ідеального результату досить складно, та й займає вирощування газону багато часу. Для тих, хто хоче отримати гарну галявину негайно, підійде рулонний газон – смуги натурального дернового покриву з багаторічних газонних трав. Завдяки особливій технології вирощування щільний шар дерну можна нарізати, не пошкоджуючи його.

Рулони трави перевозять на будь-яку заздалегідь підготовлену ділянку, розкочують їх, через деякий час дерен вростає в землю, пускаючи коріння, і починає рости як газонна трава, посіяна звичайним способом.

переваги рулонного газону

Переваги рулонного газону

  • Можливість обзавестися гарним і якісним трав’яним покриттям буквально за один день.
  • Травостій рулонного газону завжди буде густим і рівномірним, без будь-яких лисин, і зелень на всьому газоні буде одного кольору.
  • Такий газон вже адаптований в розпліднику до всіх капризів погоди, він має набагато більшу стійкість, ніж сіяний. Його могутня, добре розвинута коренева система не боїться ні морозів, ні посухи.
  • Великим плюсом стає мінімальна кількість бур’янів, так як пробитися через щільний шар дернини практично неможливо.
  • Такий газон швидко росте і так само швидко відновлює покрив після випадкових пошкоджень.
  • Заходи по догляду зведені до мінімуму, особливо у перший рік, коли газону потрібно тільки полив, а прополки і підживлення поки не потрібні.
  • Ще одна вагома перевага – рулонний газон можна укласти навіть на найгірших і нерівних ділянках.

Висока ціна цього газону компенсується миттєвим результатом і необтяжливим доглядом. Але щоб отримати в результаті ідеальне покриття, укладання необхідно проводити фахівцям, а купувати газон в рулонах краще безпосередньо в господарстві, де його вирощують; тільки тоді буде гарантована висока якість покриття.

І ще один важливий момент – свіжозрізані рулони потрібно укласти за один день, тому заздалегідь необхідно підготувати майданчики під нього і дізнатися прогноз погоди.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована