Корисні поради дачникам та городникам

Як побудувати лазню власноруч?

З давніх-давен лазня – дуже давнє і корисне задоволення. Якщо Ви володар власного будинку, то на додачу можете вибудувати собі сауну своїми ж руками. Щоб власноруч збудувати приміщення з нуля своїми руками, можна звичайно застосувати безліч матеріалів, таких як цегла, пінобетон і так далі, але краще все-таки дерев’яна, яка вас віддячить поліпшенням стану організму, адже люди здавна знали про цілющі властивості купальні.

Почнемо?

Лазню можна вибудувати цілком самому, не вдаючись до найму робітників, які займаються в цій галузі, правда до цього потрібно підготуватися, у Вас повинні бути вмілі руки і знання з цього питання. А також деякий інструмент, який можна придбати у спеціалізованному магазині онлайн.

Однією з головних завдань є створення мікроклімату, корисного для Вашого здоров’я і Вашої родини. Цього домагаються за допомогою різних характеристик дерева і деревини. Вони повинні мати низьку теплопровідність, і хорошого повітрообміну. Ну і звичайно мати пристойний вигляд природності.

І побудувати її бажано так, щоб ці всі характеристики були присутні. Будівництво відрізняється від будівництва будинків (де для спорудження будинку використовується в основному один вид дерева – це сосна). Баню бажано будувати з таких порід дерев:

1. Липа.

2. Осика.

3. Абаш.

Як побудувати лазню власноруч

При будівництві саме з цих порід дерева баня в холодну зиму швидше нагрівається, ну а в літній період – навпаки, не пропускають жарке повітря з вулиці в баню, тому в них і прохолодно влітку й тепло зберігається природна волога, і дерево при цьому дихає. Так само намагайтеся дотримуватися такого принципу – не використовуйте різних порід дерева при будівництві лазні, все повинно бути виготовлено з однієї породи дерева (стіни, стеля, лавочки, лежаки і т.д.).

Різниця технологій

Так само є кілька технологій при будівництві лазень. Це швидка і тривала технологія будівництва лазні. Будівництво з другої технології – це класичні стародавні способи будови, вручну потрібно рубати і використовувати оциліндрованої колоди. Є в цій технології істотний недолік – це усадка самої парильні, потрібно після закінчення будівництва два три роки, після чого баню вводять в експлуатацію. Але і переваги видно. Це самобутність лазні, виділення класичного стилю і запаху.

При сучасному будівництві використовують готове оциліндрованої колоди (колода піддається обробці, і мають однаковий діаметр в розрізі), саме завдяки йому колоду лягати в ланки дуже точно.

Цей спосіб будівництва лазні сильно прискорює і спрощує саме будівництво, а також має дуже привабливий вигляд будівлі. Але і звичайно не потрібно забувати спеціально, обробити дерево захисними матеріалами, і матеріалами для надання гарного зовнішнього вигляду.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована