Корисні поради дачникам та городникам

Що потрібно знати про ремонт кондиціонерів їх власникам

Завдання кондиціонера полягає в створенні комфортних кліматичних умов в приміщенні в жарку пору.

Щоб вашій кліматичній техніці не знадобився позаплановий ремонт, необхідно проводити її регулярне технічне обслуговування, і при появі будь-яких відхилень у роботі відразу ж звертатися до спеціалізованого сервісного центру. Спроби самостійного ремонту можуть вживатися тільки в одному випадку – при прочищенні фільтрів; для проведення всіх інших маніпуляцій необхідно мати відповідні знання та досвід.

У Києві та Київській області здійснити ремонт кондиціонерів допоможе сервісний центр «Клімат Центр» climatbud-service.com.ua, також його фахівці проводять і їх сервісне обслуговування. Великий досвід роботи в цій області, наявність високотехнологічного діагностичного та ремонтного обладнання та високий професіоналізм фахівців компанії дозволяють ефективно і оперативно вирішувати всі питання, пов’язані з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом систем кондиціонування, включаючи виїзд на місце, що зводить до мінімуму аварійні зупинки техніки.

Найбільш поширені види несправностей

Однією з найбільш простих неприємностей стає засмічення фільтрів внутрішнього блоку, які необхідні для захисту працюючих механізмів від забруднень, що надходять з повітрям: пилу і дрібного сміття. Про засмічення «скажуть» погіршення охолодження повітря, а також при цьому капає при виключенні приладу вода. Коли вона вже починає литися струмком, значить, сталося засмічення дренажної системи, і в цьому випадку необхідно відразу ж відключити кондиціонер і викликати майстра.

Про нестачу холодоагенту (фреону) можливо зрозуміти тоді, коли починає недостатньо охолоджуватися повітря і наявність криги в точках з’єднання трубок. Перевіряти рівень фреону слід через кожні півроку, а не рідше, ніж через півтора року проводити його дозаправку. При його недостатній кількості відбувається перегрів компресора, і ремонт знадобиться вже капітальний або взагалі доведеться купувати новий пристрій.

Що потрібно знати про ремонт кондиціонерів

До поломки агрегату може привести і неправильний розрахунок потужності системи. В цьому випадку працювати кондиціонер буде майже постійно, а бажаної прохолоди ви так і не дочекаєтеся. Його безперервна робота приведе до летального результату, тому при відсутності автоматичної зупинки, слід періодично його відключати. Для забезпечення ефективної роботи необхідно залучати фахівця, який не тільки зробить розрахунки правильно, але і визначить оптимальне місце установки.

Експлуатуватися в холодний період можуть лише деякі моделі; в-основному, межа -5⁰С. Але навіть адаптовані для роботи на морозі системи дають потужність втричі меншу, ніж влітку. Надмірне навантаження на компресор скорочує його робочий ресурс і призводить до поломки.

Частою причиною неполадок в роботі кондиціонера стає його неграмотна установка. Щоб уникнути проблем при експлуатації приладу, необхідно доручити цю роботу досвідченому фахівцю з компанії «Клімат Центр». Ретельне дотримання всіх технічних вимог при монтажі – запорука тривалого і безаварійного використання кондиціонера. Також необхідні акуратне поводження і регулярні профілактичні огляди з обстеженням всіх вузлів пристрою – ці прості заходи здатні максимально відсунути час ремонту вашого приладу.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована