Корисні поради дачникам та городникам

Який доїльний апарат вибрати: основні моменти

Швидкість молоковіддачі залежить від багатьох факторів. Зазвичай на одну корову чи козу йде трохи більше 20 хвилин. Цілком можна впоратися із завданням ручним способом. Інша річ, якщо у вас на фермі велика кількість худоби. Тому варто купити доїльне обладнання Melasty в інтернет-магазині Tech-Area, щоб процес не надто затягнувся. З його допомогою вдається отримати ту саму кількість молока вдвічі швидше.

Надійний виробник доїльних апаратів

При виборі такого обладнання потрібно віддавати перевагу продукції відомих виробників із гарною репутацією. Доїльні апарати виробника Melasty отримують чудові відгуки від власників молочних ферм та домашніх господарств.

Компанія випускає обладнання різної продуктивності, що дозволяє підібрати оптимальний варіант із урахуванням своїх потреб. До того ж купити доїльний апарат у магазині Tech-Area торгової марки Melasty ви зможете за вигідною ціною – роблячи замовлення безпосередньо від прямого дистриб’ютора, ви не переплачуєте посередникам.

Який доїльний апарат вибрати: основні моменти
Доїльний апарат для 2 корів 2 відра Melasty TK 2-2 PK

На які властивості звернути увагу при виборі доїльного апарату?

Зважайте на кількість тварин на своїй фермі, особливості їх утримання. Це дозволить визначитись із оптимальними характеристиками обладнання. Перш ніж доїльний апарат купити, перевірте наступні моменти:

  1. Тип обладнання. Недорогі сухі доїльні апарати найбільше підходять для домашнього господарства, оскільки не розраховані на високі навантаження. Працюють вони шумно, зате можуть використовуватись у будь-яку погоду. На масляні доїльні апарати ціна вища, але вони підходять для інтенсивної експлуатації. Служить обладнання довше та працює тихіше. Однак його використання взимку можливе лише за умов корівника.
  2. Продуктивність. Час роботи доїльного апарату варіюється від 40 хвилин до 2 годин. Цього часу достатньо для 3-17 корів.
  3. Конструкція шасі. Кронштейне підходить для корівника або доїльного залу з кахельним покриттям для підлоги. Візок потрібний для доїння корів на відкритому просторі (поле, двір). Безколісні моделі призначені для домашніх господарств, тому що зручні у використанні лише за невеликого поголів’я.
  4. Тип пульсатору. Нерегульований знижує вартість обладнання, але завдає дискомфорту тварині. Регульований попереджає проблеми з молочною залозою та забезпечує спокій худоби.
  5. Тип доїльного павука. Для кіз, овець, корів потрібне різне підвісне встаткування.

Докладніше про вибір доїльного апарату дізнавайтесь у консультантів компанії Tech-Area.

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована